Voor ik je laat gaan

Twee gebroken harten. Eén tweede kans.

Auteur: Kennedy Ryan
Voor ik je laat gaan - cover
Voor ik je laat gaan - achterkant
Twee gebroken harten. Eén tweede kans. Voor ik je laat gaan van Kennedy Ryan is een onvergetelijke second chance romance voor fans van Colleen Hoover en Rebecca Yarros. Yasmen en Josiah zijn zielsverwanten. Ze hebben de once in a lifetime-liefde waar je van droomt: een tijd vol passie, hard werken, grote dromen en veel liefde, ook voor hun twee kinderen. Maar dan treft het noodlot hun familie en het leven waar ze van droomden lijkt onherstelbaar gebroken. Yasmen raakt in een depressie, Josiah stort zich op het runnen van het restaurant en langzaamaan raken ze elkaar kwijt. Tot Yasmen het niet meer aankan en een scheiding aanvraagt. Twee jaar later hebben ze een nieuw ritme gevonden in het co-ouderschap van hun twee kinderen en het runnen van hun succesvolle restaurant. Ook beginnen ze allebei voorzichtig met daten. Maar als magneten blijven Yasmen en Josiah naar elkaar toe bewegen, en beginnen ze zich af te vragen of ze elkaar écht kunnen laten gaan… ‘Rauw, realistisch en schitterend.’ Colleen Hoover ‘Hartverscheurend, sexy en hoopvol. Kennedy Ryan stort haar hele ziel in alles wat ze schrijft.’ Emily Henry
Lees meer >
Over de auteur

Kennedy Ryan

Kennedy Ryan

Kennedy Ryan is geboren in Durham (VS) en heeft al tien boeken geschreven in het contemporary romance-genre. Ze werd wereldwijd bekend met Long Shot, waarmee ze de RITA Award won in de categorie contemporary romance. Voor ik je laat gaan is haar nieuwste romance.

Meer boeken van deze auteur
9,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
E-book
Luisterboek Paperback
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789021043975
  • Publicatiedatum: 11-06-2024

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Twee gebroken harten. Eén tweede kans. Voor ik je laat gaan van Kennedy Ryan is een onvergetelijke second chance romance voor fans van Colleen Hoover en Rebecca Yarros. Yasmen en Josiah zijn zielsverwanten. Ze hebben de once in a lifetime-liefde waar je van droomt: een tijd vol passie, hard werken, grote dromen en veel liefde, ook voor hun twee kinderen. Maar dan treft het noodlot hun familie en het leven waar ze van droomden lijkt onherstelbaar gebroken. Yasmen raakt in een depressie, Josiah stort zich op het runnen van het restaurant en langzaamaan raken ze elkaar kwijt. Tot Yasmen het niet meer aankan en een scheiding aanvraagt. Twee jaar later hebben ze een nieuw ritme gevonden in het co-ouderschap van hun twee kinderen en het runnen van hun succesvolle restaurant. Ook beginnen ze allebei voorzichtig met daten. Maar als magneten blijven Yasmen en Josiah naar elkaar toe bewegen, en beginnen ze zich af te vragen of ze elkaar écht kunnen laten gaan… ‘Rauw, realistisch en schitterend.’ Colleen Hoover ‘Hartverscheurend, sexy en hoopvol. Kennedy Ryan stort haar hele ziel in alles wat ze schrijft.’ Emily Henry

Volg ons ook op Instagram