Twee onder een dak

Twee onder een dak - cover
Na een jaar noodgedwongen bij haar broer, schoonzus en zeventienjarige nichtje Ilse ingewoond te hebben, kan Bianca haar geluk niet op: ze heeft een appartement gekocht! Voortvarend gaat ze aan de slag met haar nieuwe huis, met hulp van de knappe loodgieter Raoul, die haar hart al snel weet te veroveren. Het duurt niet lang voordat Bianca in contact komt met haar buren: ze ontmoet de goedlachse Claudette, maar ook Johan, die geen oog lijkt te hebben voor zijn vrouw. Voor ze het weet wordt Bianca meegesleept in de levens van haar buren. Maar dan slaat het noodlot toe en kan Bianca alle hulp gebruiken… Kan zij op haar buren en op Raoul rekenen, juist nu ze hun steun zo nodig heeft? ‘Twee onder een dak’ is een hartverwarmende roman van Olga van der Meer, voor de lezers van Simone Foekens en Greetje van den Berg.
Lees meer >
Over de auteur

Olga van der Meer

Olga van der Meer

Olga van der Meer-de Bel (Den Haag, 1963) is getrouwd en heeft samen met haar man John twee dochters.
Als kind schreef zij verhaaltjes en opstellen maken vond zij altijd heel leuk. Als 12-jarige stuurde zij haar eerste manuscript naar een uitgever. Na de mavo heeft zij in diverse winkels gewerkt. Later was ze bij een marktonderzoekbureau werkzaam op freelancebasis. Haar eerste boek, Liesbets beslissing, verscheen in 1993. Sindsdien is ze fulltime auteur en daarbij nog een dag in de week werkzaam als instructrice bij het marktonderzoeksbureau.
Behalve boeken schrijft zij ook mee in de Favoriet-romans (series Kinderafdeling, Kraamkliniek, Dokter Anne Maas en Lidy van der Poel) en verder iedere maand twee korte verhalen die zijn gebaseerd op waar gebeurde feiten voor het tijdschrift Anoniem.
 

Meer boeken van deze auteur
7,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
E-book
Hardback
Niet op voorraad
  • Gratis verzending bij pre-orders
  • Direct na verschijning in huis
  • Binnen 14 dagen gratis retourneren binnen NL
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789020553604
  • Publicatiedatum: 28-02-2024

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Na een jaar noodgedwongen bij haar broer, schoonzus en zeventienjarige nichtje Ilse ingewoond te hebben, kan Bianca haar geluk niet op: ze heeft een appartement gekocht! Voortvarend gaat ze aan de slag met haar nieuwe huis, met hulp van de knappe loodgieter Raoul, die haar hart al snel weet te veroveren. Het duurt niet lang voordat Bianca in contact komt met haar buren: ze ontmoet de goedlachse Claudette, maar ook Johan, die geen oog lijkt te hebben voor zijn vrouw. Voor ze het weet wordt Bianca meegesleept in de levens van haar buren. Maar dan slaat het noodlot toe en kan Bianca alle hulp gebruiken… Kan zij op haar buren en op Raoul rekenen, juist nu ze hun steun zo nodig heeft? ‘Twee onder een dak’ is een hartverwarmende roman van Olga van der Meer, voor de lezers van Simone Foekens en Greetje van den Berg.

Volg ons ook op Instagram