Het winterse wolwinkeltje

Auteur: Anne Labus
Het winterse wolwinkeltje - cover
Het winterse wolwinkeltje - achterkant
Het winterse wolwinkeltje is het tweede deel in de Klavertjes-serie van Anne Labus. Kathy, eigenaresse van de wolwinkel, geniet van de winter in Busby en wil samen met haar vriendin Lena en de vrouwen van de handwerkclub met een kraampje op de kerstmarkt staan. Plotseling nemen de zaken echter een slechte wending: eerst rijdt Kathy's ex-vriend dronken met zijn auto de wolwinkel in, waarmee hij heel veel schade aanricht. Kort daarna keert Kathy's geheime jeugdliefde Steve terug uit Nieuw-Zeeland. Hij neemt zijn dochtertje Mia mee, maar hij rept geen woord over haar moeder. Kathy raakt opnieuw bevriend met Steve en hoopt stiekem dat hun vriendschap kan uitgroeien tot iets meer. Maar als hij op een dag een bericht uit Nieuw-Zeeland ontvangt, verandert alles... Voor de lezers van Jenny Colgan, Robyn Carr en Manuela Inusa.
Lees meer >
Over de auteur

Anne Labus

Anne Labus, geboren in 1957, woont in de buurt van Bonn met haar man, de schrijver Udo Weinborner. Na een opleiding tot bankbediende werkte ze onder meer als freelancefitness- en Pilates-trainer. Ze gaf haar passie voor reizen door aan haar zoon, die van Hawaii zijn thuis maakte. De auteur ontspant tijdens het koken, houdt van bergtochten en lange strandwandelingen. Inspiratie voor haar romans vindt ze in Ierland en Italië of op Spiekeroog.

Meer boeken van deze auteur
9,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
E-book
Paperback Luisterboek
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789021040431
  • Publicatiedatum: 20-10-2023

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Het winterse wolwinkeltje is het tweede deel in de Klavertjes-serie van Anne Labus. Kathy, eigenaresse van de wolwinkel, geniet van de winter in Busby en wil samen met haar vriendin Lena en de vrouwen van de handwerkclub met een kraampje op de kerstmarkt staan. Plotseling nemen de zaken echter een slechte wending: eerst rijdt Kathy's ex-vriend dronken met zijn auto de wolwinkel in, waarmee hij heel veel schade aanricht. Kort daarna keert Kathy's geheime jeugdliefde Steve terug uit Nieuw-Zeeland. Hij neemt zijn dochtertje Mia mee, maar hij rept geen woord over haar moeder. Kathy raakt opnieuw bevriend met Steve en hoopt stiekem dat hun vriendschap kan uitgroeien tot iets meer. Maar als hij op een dag een bericht uit Nieuw-Zeeland ontvangt, verandert alles... Voor de lezers van Jenny Colgan, Robyn Carr en Manuela Inusa.

Dit boek is onderdeel van Klavertje

Volg ons ook op Instagram