Hartverwarmende winter

Hartverwarmende winter - cover

Iris Prins woont al zes jaar in het warme Spanje maar ze mist haar familie. Zeker nadat haar moeder een hersenbloeding heeft gehad wil ze niks liever dan weer dicht in hun buurt wonen. En ze heeft een missie: de band tussen haar vader en zijn zus herstellen.

Iris verhuist terug naar Nederland en boekt een verblijf in hotel De Zilveren Vos. Aan de winterse kou van Nederland kan ze maar slecht wennen en ook haar plan lijkt te mislukken. Als er een noodgeval is in het cafΓ© van De Zilveren Vos en Iris tijdelijk bijspringt geeft dat haar niet alleen de tijd om een nieuw plan te bedenken, maar ook om de stoere kok Morris beter te leren kennen. Zal hij haar toelaten in zijn leven?

Voor de lezers van Gillian King, Jenny Colgan en Susan Muskee.

Lees meer >
Over de auteur

Karin Rozenhart

Karin Rozenhart (1976) woont met haar man en twee kinderen in Almere, waar ze op zolder haar verhalen tikt. Haar hoofd zit altijd vol ideeΓ«n en plannen voor nieuwe verhalen. Naast van schrijven houdt ze van wandelen, de natuur, tekenen, katten en natuurlijk lezen.

Meer boeken van deze auteur
8,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
E-book
Luisterboek
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789047207672
  • Publicatiedatum: 27-09-2023

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek βž”

Iris Prins woont al zes jaar in het warme Spanje maar ze mist haar familie. Zeker nadat haar moeder een hersenbloeding heeft gehad wil ze niks liever dan weer dicht in hun buurt wonen. En ze heeft een missie: de band tussen haar vader en zijn zus herstellen.

Iris verhuist terug naar Nederland en boekt een verblijf in hotel De Zilveren Vos. Aan de winterse kou van Nederland kan ze maar slecht wennen en ook haar plan lijkt te mislukken. Als er een noodgeval is in het cafΓ© van De Zilveren Vos en Iris tijdelijk bijspringt geeft dat haar niet alleen de tijd om een nieuw plan te bedenken, maar ook om de stoere kok Morris beter te leren kennen. Zal hij haar toelaten in zijn leven?

Voor de lezers van Gillian King, Jenny Colgan en Susan Muskee.

Dit boek is onderdeel van De Zilveren Vos

Volg ons ook op Instagram