De terugkeer

De terugkeer - cover

2023. Daphnes opa ligt op sterven. De hele familie is hiervoor bijeengekomen op Landgoed Rosenthal. Op zijn sterfbed lijkt opa behoorlijk warrig maar dan onthult hij een familiegeheim dat de geschiedenis in een heel ander daglicht zet.

1918. Kaatje woont al jaren niet meer op het landgoed. Wanneer ze hoort dat de vrouw van de baron is omgekomen bij een jachtongeluk keert ze terug. Zal het haar lukken om haar grote geheim voor iedereen verzwegen te houden?

Voor de fans van Lucinda Riley, Nan Adams en Marijke Vos.

Lees meer >
Over de auteur

Tina van Dijk

Na lange tijd onder diverse pseudoniemen te hebben geschreven vond Tina van Dijk het tijd om iets onder haar eigen naam uit te brengen. Natuurlijk moest het een feelgoodboek worden, haar absoluut favoriete genre. Wanneer ze niet verkeert in een wereld van liefde, drama en ietwat onhandige hoofdpersonen illustreert ze ansichtkaarten en ontwerpt ze prints.

Meer boeken van deze auteur
5,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
E-book
Luisterboek
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789047207733
  • Publicatiedatum: 24-01-2024

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek βž”

2023. Daphnes opa ligt op sterven. De hele familie is hiervoor bijeengekomen op Landgoed Rosenthal. Op zijn sterfbed lijkt opa behoorlijk warrig maar dan onthult hij een familiegeheim dat de geschiedenis in een heel ander daglicht zet.

1918. Kaatje woont al jaren niet meer op het landgoed. Wanneer ze hoort dat de vrouw van de baron is omgekomen bij een jachtongeluk keert ze terug. Zal het haar lukken om haar grote geheim voor iedereen verzwegen te houden?

Voor de fans van Lucinda Riley, Nan Adams en Marijke Vos.

Dit boek is onderdeel van Het geheim van Landgoed Rosenthal

Volg ons ook op Instagram